Po - Pá: 8 - 21 hod.

So: 9 - 14 hod.

Ne: 14 - 20 hod.

kalendář
» «
Březen
po út st čt so ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktuality

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

18.3.2015 - Mája

Instruktorka Péťa nás bohužel na nějakou dobu opustila, ale na její lekce nastupuje nová posila- Mája. Přijďte na její lekce Alpinningu nebo Adidas workout/Fitbody. Máte se na co těšit =)

7.3.2015 - Ženy, je tady čas se najíst!!

Naše drahé a milé dámy, slečny, paní a dívky,

opět otevřu chytré okénko našeho fitness. Tentokrát Vás nebudu nudit strečinkem, ale něčím jiným. Tak se pohodlně usaďte a přečtěte si následující odstavce a pokud možno, přijměte je jako svou životní cestu, jedná se o takový chytrý a prospěšný způsob zdravého počínání.

Takže, abych objasnila téma následujících odstavců, budu hovořit o výživě, stravování, jídle a papání. Prosím Vás, Vy, které jste stoprocentně přesvědčeny o tom, že máte dostatek informací (říkám to tedy s těžkým srdcem, protože mám ráda pozornost), nemusíte setrvat ve čtení. Ale Vy, které si neustále opakujete, že nesmíte jíst a dokonce to hlásáte i před námi, trenérkami, a ostatními klientkami, Vy nechoďte nikam a pozorně čtěte.

Abyste zhubly, přibraly nebo si váhu udržely, musíte se najíst. Jídlo je naprostý základ. Beze srandy. Nemusíte nutně ani vyškrtnout pokrmy, které milujete – ač nejsou nejzdravější, ale musíte vědět, kdy je do jídelníčku zařadit, v jakém množství a musíte o celém procesu i o svém těle přemýšlet. K informacím máte jistě každá přístup, na internetu je toho spousty a spousty… Těm, které mají zájem, doporučuji stránky najímseazhubnu.cz, konkrétně odkaz http://www.najimseazhubnu.cz/v-cem-tkvi-umeni-jist-trvale-zdrave-a-zhubnout-naporad/#more-2715

Prostudujte to, je to báječné a naleznete zde mnoho receptů i rad. Od nynějška se tedy přepněte do režimu „zdravá strava převládá nad nezdravou nebo žádnou!“ a držte si tento kurz do konce života.

Hodně energie k prvním krokům a i k těm dalším…

25.1.2015 - Jak a kudy mizí tuky z těla?

Vše o pálení tuků se dozvíte v novém článku na blogu ladies fitness Liberec.

http://ladies-fitness-liberec3.webnode.cz/news/jak-a-kudy-mizi-tuky-z-tela/

15.1.2015 - Dámy, strečink není sprosté slovíčko :)

Naše milé klientky!

Připravily jsme si pro Vás kraťoučký článek na téma strečink. Každá jistě víte, co strečink znamená, shrneme si tedy jen pár informací a nalákáme Vás k návštěvě našeho fitcentra.

Pokud chcete provádět strečink před tréninkem, radíme Vám, nedělejte to. Zvyšujete tím totiž riziko poranění a navíc je prokázáno, že strečink před tréninkem zhorší Váš výkon – a Vy přece chcete podávat jen ty nejlepší.

Správný postup znáte, opakujeme Vám to přeci neustále: startujeme pomaličku zahřátím, pokračujeme brutálním, uspokojujícím tréninkem, dorazíme se v kardio zóně a nakonec se uvolníme a protáhneme svalíky, kterým jsme daly tolik zabrat.

Abychom Vás ještě lépe přesvědčily, představte si, že protahováním svalů, aniž by byly zahřáté, dochází k maličkému natrhávání svalu. A co takový sval s mikrotrhlinkou udělá, když si pak chcete zvednout činku, nebo udělat dřep? Něco jako oko na punčoše…

Správně se tedy budeme rozcvičovat pomalu buď bez, nebo s malou zátěží. Pak postupně přidáváme zátěž, tempo a rozsah.
Po rozcvičení, které Vás naladí a rozehřeje, si dáte pěkně do těla a až v závěru se protáhnete.

Doporučujeme Vám navštěvovat lekce Flexi tělo s instruktorkou Kirou každé pondělí a úterý od 8h
a každý čtvrtek od 8h a od 20h. Vaše ruce, nohy, bříško, záda, prostě každá část těla Vám za to bude vděčná, neboť po této hodině se budete cítit jako znovuzrozené, rozsah Vašeho pohybu se bude den ode dne zvětšovat a Vy se díky nově nabyté pružnosti budete ještě více cítit jako sexy kočky.

Těšíme se na Vás!

7.1.2015 - Odpolední jóga

Nově v rozvrhu Hatha jóga i odpoledne =) Každý čtvrtek v 15:00.

2.1.2015 - PILOXING

Nově máme v rozvrhu PILOXING. Přijďte se nabít energií na kombinaci pilates, boxu a tance s instruktorkou Lenkou.

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

© 2012 Ladies fitness Liberec | Příhlásit se